тур 1
|
17 лютого, субота
|
Болівар – Гуальберто Вільярроель С
|
|
3:1
|
|
Олвейз Реді – Універсітаріо Вінто
|
|
1:1
|
|
18 лютого, неділя
|
Гуабіра – Индепендьенте Петролеро
|
|
2:1
|
|
Насьональ Потосі – Блумінг
|
|
3:3
|
|
Реал Санта-Круз – Реал Томаяпо
|
|
1:2
|
|
19 лютого, понеділок
|
Х. Вільстерманн – Орієнте Петролеро
|
|
3:0
|
|
20 лютого, вівторок
|
Аврора – Роял Парі
|
|
PSTP
|
|
28 лютого, середа
|
СА Було-Було – Стронгест
|
|
5:1
|
|
|
|
тур 2
|
21 лютого, середа
|
Стронгест – Реал Санта-Круз
|
|
3:0
|
|
Універсітаріо Вінто – Гуабіра
|
|
1:0
|
|
Реал Томаяпо – СА Було-Було
|
|
2:2
|
|
22 лютого, четвер
|
Гуальберто Вільярроель С – Х. Вільстерманн
|
|
2:2
|
|
Роял Парі – Насьональ Потосі
|
|
0:1
|
|
Орієнте Петролеро – Болівар
|
|
0:2
|
|
23 лютого, п`ятница
|
Блумінг – Аврора
|
|
PSTP
|
|
Индепендьенте Петролеро – Олвейз Реді
|
|
1:1
|
|
|
тур 3
|
24 лютого, субота
|
Гуабіра – Реал Санта-Круз
|
|
1:2
|
|
СА Було-Було – Універсітаріо Вінто
|
|
0:0
|
|
25 лютого, неділя
|
Аврора – Х. Вільстерманн
|
|
1:0
|
|
Болівар – Стронгест
|
|
4:4
|
|
26 лютого, понеділок
|
Блумінг – Орієнте Петролеро
|
|
2:1
|
|
27 лютого, вівторок
|
Олвейз Реді – Гуальберто Вільярроель С
|
|
PSTP
|
|
Реал Томаяпо – Роял Парі
|
|
0:2
|
|
28 лютого, середа
|
Индепендьенте Петролеро – Насьональ Потосі
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 4
|
2 березня, субота
|
Роял Парі – Блумінг
|
|
- : -
|
|
Х. Вільстерманн – Болівар
|
|
- : -
|
|
Стронгест – Реал Томаяпо
|
|
- : -
|
|
3 березня, неділя
|
Гуабіра – Олвейз Реді
|
|
- : -
|
|
Насьональ Потосі – Аврора
|
|
- : -
|
|
Універсітаріо Вінто – Индепендьенте Петролеро
|
|
- : -
|
|
Гуальберто Вільярроель С – Орієнте Петролеро
|
|
- : -
|
|
4 березня, понеділок
|
Реал Санта-Круз – СА Було-Було
|
|
- : -
|
|
|
тур 5
|
8 березня, п`ятница
|
Реал Санта-Круз – Гуабіра
|
|
- : -
|
|
9 березня, субота
|
Роял Парі – Реал Томаяпо
|
|
- : -
|
|
Універсітаріо Вінто – СА Було-Було
|
|
- : -
|
|
Гуальберто Вільярроель С – Олвейз Реді
|
|
- : -
|
|
10 березня, неділя
|
Х. Вільстерманн – Аврора
|
|
- : -
|
|
Стронгест – Болівар
|
|
- : -
|
|
Насьональ Потосі – Индепендьенте Петролеро
|
|
- : -
|
|
Орієнте Петролеро – Блумінг
|
|
- : -
|
|
|
|
тур 6
|
12 березня, вівторок
|
Олвейз Реді – Гуабіра
|
|
- : -
|
|
13 березня, середа
|
СА Було-Було – Реал Санта-Круз
|
|
- : -
|
|
Индепендьенте Петролеро – Універсітаріо Вінто
|
|
- : -
|
|
Аврора – Насьональ Потосі
|
|
- : -
|
|
14 березня, четвер
|
Орієнте Петролеро – Гуальберто Вільярроель С
|
|
- : -
|
|
Реал Томаяпо – Стронгест
|
|
- : -
|
|
15 березня, п`ятница
|
Болівар – Х. Вільстерманн
|
|
- : -
|
|
16 березня, субота
|
Блумінг – Роял Парі
|
|
- : -
|
|
|